مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

پروژه اتوماسیون صنعتی

امتیاز کاربران :
9 / 10
از 23 کاربر

انجام پروژه برق و اتوماسیون صنعتی

شرکت پیشرو صنعت آژمان با بهره گیری از نیروهای متخصص و فنی در زمینه ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی و با استفاده از دانش روز دنیا آماده انجام پروژه های برق صنعتی در کلیه صنایع من جمله خودروسازی، نفت و گاز، پتروشیمی و ... می باشد. این شرکت توانایی مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات و انجام عملیات اجرایی پروژه ها را دارا می باشد.

 

پروژه های انجام شده اتوماسیون صنعتی

برخی از پروژه های انجام شده توسط تیم آژمان در صنایع مختلف را به استحضار می رسانیم.

 

پروژه آمپرسنجی مکانیزه 120 آندسل موجود در سالن رنگ ایرانخودرو

در این پروژه به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های آمپر سنجی اجرا شده در سطح کشور، با استفاده از 120 عدد سنسور جریان (Current transducer) و طراحی و ساخت تابلو برق که شامل PLC زیمنس با 18 عدد کارت ورودی آنالوگ و دارای HMI روی درب تابلو جهت مشاهده جریان آنی (Real time) است و همچنین یک دستگاه کامپیوتر دارای نرم افزار مانیتورینگ WINCC جهت جمع آوری و ذخیره اطلاعات نیاز کارفرما مرتفع گردید.

 لازم بذکر است قبل از اجرای پروژه فوق کلیه عملیات اندازه گیری آمپر آندسل ها و جمع آوری اطلاعات به صورت دستی توسط آمپرمتر و روی کاغذ انجام میگرفت.

 اتوماسیون-صنعتی-آمپرسنجی

برای مشاهده جزییات پروژه به این لینک مراجعه نمایید.

 

پروژه ایمن سازی خطوط سالن مونتاژ4 ایرانحودرو

شرکت پیشرو صنعت آژمان برای حفاظت و جلوگیری از ورود اپراتورها در خطوط سالن مونتاژ 4 ایرانخودرو شامل 5 ایستگاه لیفت و دراپ بدنه و 4 ایستگاه لیفت و دراپ موتور و 2 ایستگاه ورودی و خروجی گلیزینگ به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های ایمنی انجام شده در سطح کشور، با نصب و راه اندازی تعداد 20 عدد لیزراسکنر و 36 عدد فتوالکتریک و همچنین برنامه نویسی و پیکربندی plc تابلوهای موجود توانسته پروژه فوق را طبق نظر کارفرما اجرا نماید.

اتوماسیون صنعتی-ایمنی ایستگاه موتور 

برای مشاهده جزییات پروژه به این لینک مراجعه نمایید.

 

پروژه ایمن سازی خط بدنه سازی پژو ایرانخودرو

در این پروژه با توجه به نیاز کارفرما برای ایمن سازی محوطه لیفت بدنه در خط تولید، از یک عدد لیزر اسکنر برند Leuze به عنوان تجهیز اصلی و تعدادی سنسور و میکرو سوئیچ به عنوان تجهیزات فرعی استفاده گردید.

 اتوماسیون صنعتی - ایمنی ایرانخودرو

 

پروژه ایمن سازی خط مونتاژ یک ایرانخودرو

با توجه به وجود لیفت و دراپ های متعدد، کارفرما نیاز به کنترل ورودی محوطه های مذکور را داشت که با استفاده از چند زوج پرده نوری برند Sick و تعدادی سنسور فرعی، این نیاز کارفرما تامین گردید.

اتوماسیون صنعتی - ایمن سازی ایرانخودرو 

پروژه ایمن سازی خط مونتاژ دو ایرانخودرو

در این پروژه با توجه به بررسی های انجام گرفته و شرایط موجود در محوطه لیفت بدنه، مقرر گردید از دو عدد لیزر اسکنر برند Sick استفاده گردد؛ و به دلیل تردد زیاد اپراتورهای خط در این محوطه، تغییرات مورد نیاز در برنامه نویسی PLC خط تولید و نصب کلیه ادوات مورد نیاز توسط مهندسین این شرکت طراحی و انجام گردید.

 

طراحی و ساخت تابلو برق بوستر تسمه نقاله خط 6 مترو

در این پروژه به دلیل وجود تحریم ها و عدم توانایی کارفرما در تهیه تجهیزات تابلو از شرکت تامین کننده خارجی و نیاز به ساخت تابلو اضافی راه انداز موتور بوستر تسمه نقاله به طول 5 کیلومتر، طراحی مجدد و ساخت تابلو با تجهیزات موجود در داخل با همکاری شرکت قشم ولتاژ و بالاترین کیفیت انجام گردید. در حال حاضر تابلوی ساخت تیم آژمان در کنار سایر تابلو ها در یک شبکه موازی راه اندازی گردیده و به درستی کار میکنند.

اتوماسیون صنعتی - تابلو برق مترو 

اندازه گیری و کالیبراسیون تجهیزات مانیتورینگ نیروگاه سیمان آبیک

با توجه به قدیمی بودن و از کالیبره خارج شدن تجهیزات اندازه گیری جریان و ولتاژ و مانیتورینگ نیروگاه سیمان آبیک، کارفرما نیازمند تست و کالیبراسیون مجدد سیستم اندازه گیری خطوط برق بود. این شرکت آنالایزر انرژی Accuenergy را به عنوان دستگاه مرجع قرار داده و طی یک هفته اندازه گیری پیوسته توانست کلیه تجهیزات را کالیبره نماید.

اتوماسیون صنعتی - آنالایزر انرژی سیمان آبیک 

 

و چندین و چند پروژه دیگر در زمینه برق و اتوماسیون صنعتی.....

 

 

در نهایت این شرکت آمادگی خود را برای انجام پروژه های برق و اتوماسیون صنعتی در کلیه مراحل از مشاوره و طراحی، تا تامین تجهیزات و نصب و راه اندازی، با بهترین قیمت و کیفیت اعلام میدارد.

 

در صورت نیاز به مشاوره از تماس با کارشناسان این شرکت دریغ نفرمائید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()