مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

درباره ما

امتیاز کاربران :
9 / 10
از 4 کاربر

آژمان یک مرکز خرید مجازی است که پس از ماهها تلاش و تحقیق توسط جمعی از مهندسان و متخصصین جوان کشور در ابتدای سال93 تاسیس گردید.در این مرکز هدف تنها در اتصال خریداران به تأمین کنندگان خلاصه نمیشود، بلکه خدمتی که در این شرکت در اختیار مشتری قرار می‌گیرد، آرامش و راحتی در خرید می باشد، آرامشی که پیش از این (در خرید سنتی کالا) به‌راحتی قابل دسترس نبوده و بارها موجب دلسردی و پشیمانی مشتریان از خرید گردیده است.

  • از جمله خدمات متنوع ایجاد محیطی جامع و کامل است که در آن تأمین کنندگان کالای خود را با دیگر تولید کنندگان در یکجا مورد ارزیابی قرار می دهند و همینطور خریداران تمام انتخاب های خود را در یک نقطه مجتمع مشاهده می کنند که در این فرآیند کمترین هزینه را چه به لحاظ مالی و چه به لحاظ انرژی و زمان صرف می نمایند تا به اهداف خود دست پیدا کنند.

 

  • مهمترین مزیت آژمان بروز رسانی اطلاعات و اخبار فناوری و همچنین مطلع ساختن مشتریان از اقلام و قیمت های جدید و واقعی در بازار است که باعث می شود خریداران برای دسترسی به تمامی برندها و تولیدات داخلی و خارجی بدون کوچکترین زحمتی بهترین قیمت و بالاترین خدمات را دریافت نموده و همچنین به علت عدم آگاهی، کالایی را گرانتر از مقدار واقعی خریداری نکنند.

 

  • خدمت و تلاش آژمان تنها به مشتریان ختم نمی‌گردد، بلکه خدمات بسیاری نیز برای تامین‌کنندگان و تولیدکنندگان طرح ریزی شده است. چرا که اگر تولید‌کننده و یا تامین‌کننده داخلی نتواند از آرامش خیال بابت فروش محصولات و رابط خود با خریداران برخوردار باشد، این موضوع به‌طور مستقیم نظر خریدار را تحت شعاع قرار خواهد داد. تامین‌کننده با استفاده از آژمان به‌راحتی خواهد توانست کالاهای خود را به تمامی نقاط ایران پوشش داده و با داشتن محیطی کاملا رقابتی با دیگر تولید کنندگان، گام مهمی در جهت بهبود و پیشرفت زمینه فعالیت خود ایجاد کند.

 

اهداف کلی آژمان:

  • ایجاد تحول در تجارت‌ الکترونیک به وسیله راه اندازی وب سایتی جامع و کم نظیر جهت تسهیل در فرایند خرید و جستجوی محصولات موجود در بازار
  • همکاری مستمر با شرکتهای تولید کننده داخلی و شرکتهای وارد کننده تجهیزات صنعتی و در نتیجه اطمینان از اصلی بودن و رقابتی بودن قیمت محصولات
  • ارائه مشاوره رایگان به مشتریان در زمینه انتخاب محصول، مناسب کاربرد مشتری و در نتیجه عدم سردرگمی در بازار محصولات
  • ایجاد شیوه‌های افزایش فروش برای تامین‌کنندگان و به تبع آن کاهش قیمت و افزایش خرید برای مصرف‌کنندگان
  • گردآوری عمده تجهیزات مورد نیاز در صنعت و تأمین تجهیزات در سریعترین زمان ممکن در محل مشتری
  • کاهش میزان ترافیک شهری و کمک به محیط زیست و بهبود کیفیت زندگی شهروندان

با توجه به نیاز روز افزون کشور به صنعت برق و گسترش استفاده از خدمات الکترونیکی امید است این شرکت بتواند نقش بسزایی در جهت پیشرفت صنعت این کشور داشته باشد.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()